Bauhaus Liberec: Obchod pro vaši domácnost plný inspirace

Bauhaus Liberec

Historie Bauhaus Liberec

Historie Bauhaus Liberec sahá až do roku 1960, kdy byl otevřen první obchod pod názvem "Bauhaus". Tato německá společnost se specializuje na prodej stavebního materiálu, nábytku a doplňků pro domácnost. V roce 1997 byl otevřen obchod v Liberci, který se stal oblíbeným místem pro milovníky designu a kvalitního zboží. Díky dlouholeté tradici a zkušenostem se Bauhaus Liberec stal jedním z předních obchodů ve svém oboru v regionu.

Nabídka sortimentu a služeb

Bauhaus Liberec je známý svou širokou nabídkou sortimentu pro domácnost a zahradu. V obchodě najdete veškeré potřeby pro renovace, stavbu nebo úpravu interiéru i exteriéru vašeho domova. Nabídka zahrnuje materiály na stavbu, nářadí, osvětlení, dekorace, zahradní nábytek a mnoho dalšího. Kromě toho Bauhaus poskytuje také služby jako je řezání dřeva na míru, barevné míchání a poradenství od odborníků v oboru. Své zákazníky Bauhaus Liberec neustále inspiruje novými trendy a praktickými řešeními pro každý domov.

Akční nabídky a slevy

V Bauhaus Liberec můžete vždy najít skvělé akční nabídky a slevy na široký sortiment produktů pro vaši domácnost. Pravidelně pořádají speciální akce jako například slevy na nábytek, dekorace, zahradní nábytek nebo nářadí. V období sezónních výprodejů si můžete pořídit vybavení do vaší domácnosti za skvělé ceny. Sledujte jejich webové stránky nebo se přihlaste k odběru newsletteru, abyste nezmeškali žádnou výhodnou nabídku. Buďte první, kdo využije skvělých slev a akcí v Bauhaus Liberec!

Kontaktní informace a otevírací doba

Kontaktní informace pro Bauhaus Liberec jsou následující: Adresa obchodu je Na Příkopě 370/2, Liberec. Pro telefonický kontakt můžete využít číslo +420 485 130 111. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00, v sobotu od 8:00 do 18:00 a v neděli má obchod zavřeno. Pro aktuální informace o otevírací době během svátků nebo změnách doporučujeme sledovat oficiální webové stránky Bauhaus Liberec.

Recenze zákazníků a doporučení

Recenze zákazníků Bauhaus Liberec jsou velmi pozitivní. Zákazníci chválí široký výběr sortimentu, kvalitu produktů a příjemnou obsluhu. Mnozí ocení také možnost využití služeb jako je řezání dřeva na míru nebo poradenství při výběru materiálů. Dále je oceňována rychlost dodání zboží a jednoduchost reklamace v případě potřeby. Zákazníci doporučují Bauhaus Liberec pro jeho spolehlivost, kvalitu a profesionální přístup ke každému zákazníkovi.

Publikováno: 25. 03. 2024

Kategorie: domácnost

Autor: Zdeněk Fiala

Tagy: bauhaus liberec | obchod